wizualizacja mieszkania na stronie www

W dzisiejszych czasach każdy deweloper który poważnie podchodzi do marketingu swoich inwestycji wie jakim nieocenionym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów jest strona internetowa. Strona www naszej firmy czy inwestycji to nasza wizytówka w sieci i to od niej zależy jak będziemy postrzegani przez potencjalnego klienta, który chce się zapoznać z naszą oferta mieszkań czy lokali użytkowych.

Strona www naszej firmy czy inwestycji to nasza wizytówka w sieci i to od niej zależy jak będziemy postrzegani przez potencjalnego klienta, który chce się zapoznać z naszą oferta mieszkań czy lokali użytkowych.

Prowadzenie marketingu nieruchomości w Internecie zaczyna się właśnie od naszej strony internetowej. Strona internetowa dla dewelopera to jednak nie tylko oferta sprzedaży nieruchomości ale potężne narzędzie, które pozwala nam dokładnie śledzić i analizować rynek nieruchomości, zachowania klientów i wpływy zmian w naszej ofercie na ich zachowanie. 

Na jaką funkcjonalność powinniśmy zwrócić uwagę myśląc o nowej stronie dla naszej inwestycji?

Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na pytanie czym ma się zakończyć wizyta potencjalnego klienta na naszej stronie internetowej. W większości przypadków będzie to kontakt zwrotny – czyli kontakt naszego klienta z biurem sprzedaży, lub pozostawienie swoich danych kontaktowych celem kontaktu z naszej strony, dlatego też myśląc o stronie internetowej, w naszej ofercie przedstawiamy ten scenariusz budowy strony, jako domyślny.

Aby doszło do kontaktu z klientem, musimy mu wpierw zaprezentować siebie oraz ofertę.

strona www dla inwestycji
strona www dla inwestycji

Potencjalnego klienta musimy przekonać w kilka minut, że będziemy wiarygodnym partnerem i że warto nam zaufać. Mając na uwadze te 2 największe wartości, musimy zaprezentować naszemu potencjalnemu klientowi naszą ofertę mieszkań w sposób czytelny i przejrzysty, a jednocześnie tak prowadząc cały marketing by potencjalny klient traktował go w sposób jak najbardziej naturalny i najmniej nachalny.

Mając na uwadze że naszym towarem są mieszkania czy lokale użytkowe, warto je zaprezentować w sposób efektowny i przede wszystkim efektywny.

W tym przypadku w ramach strony internetowej  przygotowujemy interaktywny wybór kondygnacji na wizualizacji inwestycji, wybór danego mieszkania na planie piętra a także prezentacje mieszkania na wizualizacji 3D i uproszczonym planie architektonicznym, na którym klient może zapoznać się z rozkładem ścianek działowych, możliwych przebudów czy aranżacji.

Marketing Internetowy dla dewelopera skupia się w tym momencie na badaniu zainteresowania klienta naszą ofertą. Przy typowych stronach internetowych możemy jedynie obserwować statystyki danych podstron badając liczbę odwiedzin z unikalnych adresów IP czy odsłon danej podstrony czy inwestycji.

Profesjonalna strona internetowa dla inwestycji to przemyślany zestaw narzędzi wspomagających sprzedaż i promocję w Internecie.

Ale co w momencie kiedy chcemy poznać jakich mieszkań w jakiej dzielnicy przy jakim ułożeniu pokoi na danym piętrze szuka potencjalny klient ?

Przy profesjonalnej stronie internetowej mamy taką możliwość! Dział marketingu dewelopera może mieć możliwość sprawdzenia, które z naszych mieszkań cieszą się największą i najmniejszą popularnością – co pozwoli prowadzić przewidziane ruchy i kampanie promocyjne we wcześniejszym terminie, tak by jak najbardziej wykorzystać potencjał sprzedaży. Możemy zbadać, w którym miejscu - przeglądając daną podstronę potencjalni klienci, przechodzą do kontaktu z nami, lub opuszczają naszą witrynę, co daje nam informacje w którym miejscu nasza oferta jest najbardziej i najmniej efektywna.

 

Warto również zwrócić uwagę na profesjonalny tekst na naszych podstronach opisujących daną inwestycje. W ramach budowania strony internetowej, również i tą usługę możemy wykonać dla Ciebie. Z doświadczenia wiemy, że przygotowanie tekstu często jest czynnością czasochłonną dla Klienta, dlatego też jesteśmy w stanie opracować tekst marketingowy, który będzie opierał się na wybranej inwestycji oraz będzie doskonale przygotowany pod kątem działań zewnętrznych czy pozycjonowania.

Każdą inwestycję można opisać w sposób przyciągający nowych klientów, przekazując zainteresowanym rzetelne informacje, superlatywy jak i j poszczególne cechy które chcemy przedstawić już przy pierwszym kontakcie z naszą firmą.

 

Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie profesjonalną stronę www w oparciu o najnowsze technologie. Kolorystyka i układ strony jest szczegółowo omawiany przed rozpoczęciem prac. Wykonujemy kilka projektów graficznych po czym na wybrany projekt nanosimy niezbędne poprawki. Zwracamy uwagę aby strona była wyświetlana poprawnie we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych.

Jeżeli nie posiadasz miejsca na serwerze i domeny (adresu internetowego) - pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę, najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Dzięki nowoczesnemu rodzajowi organizacji naszej firmy, który maksymalnie obniża ponoszone przez nas koszty, możemy utrzymać rozsądne ceny na projektowanie stron www przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania.

responsywna strona internetowa www

Oferujemy Państwu profesjonalnie wykonane i indywidualnie zaprojektowane strony internetowe, dostosowane do potrzeb firmy jak i zarówno indywidualnych użytkowników.

Strony internetowe projektujemy i tworzymy w oparciu o szczegółowe ustalenia z klientem, analizy stron www firm konkurencyjnych oraz ze szczególny uwzględnieniem spojrzenia na witrynę internetową odbiorcy.

Realizujemy najbardziej szalone pomysły na strony internetowe, nie boimy się wyzwań, sprostamy każdemu działaniu. Tworzymy portale internetowe, systemy społecznościowe, animacje, sklepy czy też zwykłe wizytówki firmowe.

Etapy współpracy - jak powstaje strona internetowa

Rozmowa

Podczas spotkania, rozmowy telefonicznej, czy też wymiany e-maili, ustalamy główne założenia strony internetowej. Jej tematykę, funkcjonalności, budowę i szkielet strony, co pozwoli nam w przybliżeniu ocenić poziom skomplikowania prac.

Przedstawienie oferty cenowej

Wyznacznikiem ceny wykonania strony internetowej nie jest ilość podstron. Oznacza to, że strona internetowa, która ma 5 podstron, może być wyceniona podobnie jak strona posiadająca podstron 60. Koszt naszych usług uzależniony jest przede wszystkim od poziomu skomplikowania prac, czyli funkcjonalności strony, budowy oraz kosztów dodatkowych (np. serwery dedykowane lub konta hostingowe).

Podpisanie umowy

Umowa ma na celu zabezpieczenie interesów obu stron, ustalenie zasad współpracy oraz jej terminów.

Przekazanie niezbędnych materiałów do budowy strony internetowej.

Każdy jest specjalistą w swoim fachu. Od każdego klienta wymagamy dostarczenia tekstów do strony internetowej, lub wskazania ich źródeł. Państwo jesteście ekspertami w swojej branży, dlatego teksty ofertowe powinny być opracowywane przez Państwa. Oczywiście możemy podjąć się ich przeredagowania w celu uzyskania spójności pod kątem marketingowego know-how oraz osiągnięcia jak największych profitów poprzez dotarcie do grupy docelowej. Jako materiały rozumiemy też wszelką identyfikację wizualną firmy np. logotypy czy zdjęcia produktów.

Na tym etapie pomagamy wybrać najlepszego dla Państwa dostawcę domeny (adresu internetowego), konta hostingowego (w ofercie posiadamy także własne pakiety). Służymy radą i pomocą merytoryczną oraz przeprowadzeniem przez wszystkie etapy od początku do końca.

Prezentacja proponowanego wyglądu serwisu internetowego

Przed przystąpieniem do prac programistycznych, przygotowujemy wizualizację serwisu internetowego. W większości przypadków są to 3 różne propozycje, które różnią się od siebie rozkładem funkcjonalności i stylem graficznym. Podczas spotkania omawiamy projekty. Chętnie słuchamy zarówno słów krytyki jak i aprobaty, co do przedstawionych pomysłów.

Etap ten ma na celu zbadanie Państwa preferencji i końcowej wizji strony internetowej. Słuchamy Państwa pomysłów, korygujemy je wspólnie opierając się o nasze doświadczenie na rynku internetowym i opracowujemy koncepcję ostatecznego wyglądu strony przed przystąpieniem do prac programistycznych.

Prace programistyczne

Na tym etapie programujemy stronę internetową. Etap ten pozwala Państwu kontrolowanie postępu naszych prac. Udostępniamy Państwu podgląd tego, co w danym momencie programujemy, aby mogli Państwo na bieżąco wprowadzać ewentualne drobne korekty swoich pomysłów. Końcowe poprawki merytoryczne i graficzne

Zdajemy sobie sprawę, że z każdym pomysłem należy się przespać. Dlatego nie narzucamy sztywnych ram nawet na sam koniec. Jesteśmy cały czas otwarci na poprawki i końcowe szlify wcześniejszych pomysłów.

Szkolenie

W ramach nowej strony internetowej przeprowadzamy dla Państwa szkolenie z obsługi strony www, edytowania i dodawania nowych treści, działania statystyk itp

Rozliczenie końcowe

Dla naszych klientów ogólnie przyjętymi formami rozliczeń jest faktura z odroczonym czasem płatności. Posiadamy także duże doświadczenie w rozliczaniu z podmiotami realizującymi projekty unijne lub dofinansowania z instytucji Państwowych.

Współpraca po wykonawcza oraz okres gwarancyjny

Po zakończeniu budowy strony, nie zostawiamy Państwa samych. Przez pierwsze pół roku wszelkie zmiany na stronie wprowadzamy całkowicie za darmo. Oznacza to, że jeżeli chcecie Państwo wprowadzić zmiany np. w swojej ofercie i nie mają Państwo czasu, aby się tym zająć samodzielnie – zrobimy to za Państwa.

Po 6 miesiącach wszelkie drobne zmiany także wprowadzamy za darmo. Wszelkie duże zmiany traktujemy jako kwestię otwartą do rozmowy. Zależy nam na całkowitym zadowoleniu klienta.

Jesteś zainteresowany poznaniem oferty dla swojej inwestycji ? Zostaw namiar - oddzwonimy!